Operator maszyn CNC
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w produkcji przenośnych toalet, urządzeń serwisowych i chemikaliów, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Operator CNC

Obowiązki:

Cięcie blach (GRP, HPL, drewno) oraz aluminium.

Ręczne frezowanie blach.

Cięcie materiałów przy użyciu piły stołowej.

Obróbka drewna przy użyciu maszyn CNC.

Ręczna obróbka drewna.

Programowanie, obsługa i konserwacja maszyn CNC.

Zapewnienie wysokiej jakości wykonanych prac zgodnie z przyjętymi standardami.

Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Umiejętność obsługi maszyn CNC oraz narzędzi do frezowania i cięcia.

Znajomość technik obróbki drewna i metali.

Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Zdolność do pracy zespołowej oraz samodzielnej.

Dobre umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach.

Przyjazne środowisko pracy w dynamicznym zespole.

Pakiet benefitów pracowniczych.

  • Praca Kalisz
  • Operator maszyn Kalisz
  • Operator maszyn Kalisz Pomorski
  • Operator maszyn budowlanych Kalisz
  • Operator Kalisz Pomorski
  • Operator Kalisz
  • Operator koparki Kalisz
  • Operator wózków widłowych Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584