Pomocnik operatora maszyn
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Kraus Folie
17. 5. 2024

Firma KRAUS FOLIE, lider w branży produkcji folii, w związku z nowymi inwestycjami i zwiększeniem ilości linii produkcyjnych, poszukuje kandydata na stanowisko: POMOCNIK OPERATORA MASZYN
Opis stanowiska:
• Pomoc operatorowi przy obsłudze maszyny produkcyjnej o bardzo wysokim poziomie automatyzacji,
• Pakowanie wyrobu gotowego,
• nadzór nad stanem technicznym linii,
• postępowanie zgodne z wewnętrznymi procedurami,
• postępowanie zgodnie z przepisami BHP i PPOŻ.
Od kandydatów oczekujemy:
• umiejętności pracy w zespole,
• zaangażowania,
• chęci do podnoszenia kwalifikacji,
• dyspozycyjności do pracy w równoważnym systemie 4-brygadowym (zmiana 12h, 2 dni pracy / 2 dni wolne),
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie –5 500 tys. brutto
• możliwości zwiększenia wynagrodzenia poprzez nadgodziny
• możliwość awansu na stanowisko operatora
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• równoważny system pracy
• możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
• system premii za rozwój kompetencji,
• dofinansowanie do karty Multisport,
• możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego,
• imprezy i premie okolicznościowe,
• paczki świąteczne dla Ciebie i Twoich dzieci,
• sportowe czwartki,
• Pizza Day w każdą środę,
• Polecaj pracownika oraz szereg innych benefitów
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji CV z dopiskiem Pracownik Produkcji na adres e-mail @ lub składanie osobiście w siedzibie firmy w Kaliszu ul. Wojciecha z Brudzewa 44 CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kraus Folie Sp. J. z siedzibą w Kaliszu, ul. Wojciecha z Brudzewa 44 zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

  • Praca Kalisz
  • Operator maszyn Kalisz
  • Operator maszyn Kalisz Pomorski
  • Operator maszyn budowlanych Kalisz
  • Operator Kalisz Pomorski
  • Operator Kalisz
  • Operator koparki Kalisz
  • Operator wózków widłowych Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322