Operator maszyn
  • Tychy
operator maszyn
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn,
  • kontrola jakości,
  • dbanie o wysoka jakość produkowanych elementów,
  • prace pomocnicze.

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym,
  • zaangażowanie,
  • doświadczenie w obsłudze prostych maszyn.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • pracę w systemie 3- zmianowym, od pn - pt, soboty dla chętnych,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia,
  • mozliwość prezjścia w struktury klienta,
  • pracę w dogodnej lokalizacji (Strefa Przemysłowa w Tychach),
  • pakiet Benefitów Randstad+ (prywatną opiekę medyczną Medicover, zniżki na zakupy on-line oraz do restauracji i kin, kartę sportową.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Praca Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Operator Tychy
  • Operator koparki Tychy
  • Operator wózków widłowych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782