Operator maszyn
  • Wrocław
operator maszyn
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Operatorzy maszyn poszukiwani - nowe miejsca pracy

Super zarobki, premie za obecność, rodzinna atmosfera i wiele więcej

Lokalizacja: Oporów/Klecina

Oczekujemy

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie 5150-5550 zł brutto
  • dodatkowo premie produkcyjne
  • pracę w systemie 3-zmianowym lub 4 brygadowym (wybierz sam)
  • rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Zadania

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem danego etapu produkcji
  • przygotowywanie maszyny do produkcji
  • wypełnianie raportów

  • Praca Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293