Operator Maszyn
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
R&N Praca Sp. z o.o.
4. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsluga maszyn do produkcji częsci samochodowych.
  • Kontrola ustawień maszyny.
  • Kontrola parametrów wytworzonego elemntu.
  • Montaż elementów.

WYMAGANIA:
  • Chęć do pracy

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Gotowość do długoterminowej współpracy

OFERUJEMY:
  • Możliwość długoterminowej współpracy

  • Premie produkcyjną oraz dodatek stażowy

  • Państwowe ubezpieczenie medyczne od pierwszych dni pracy

  • Wsparcie i pomoc przełożonego przez cały okres pracy

  • Wynagrodzenie za pracę w godzinach nocnych +20% do stawki

  • Dofinansowania do obiadów

  • Odzież roboczą

  • Praca Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Operator Tychy
  • Operator koparki Tychy
  • Operator wózków widłowych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075