Operator maszyn | Praca od zaraz | Do przyuczenia
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Operator maszyn / Pracownik produkcji

Lokalizacja: Kowale k. Gdańska

ZADANIA:

  • udział w procesie produkcji opakowań (np. pudełka do Raffaello, Kinder, pudełka do past do zębów)
  • obsługa maszyn introligatorskich (ustawianie parametrów, monitorowanie wykrojników)
  • kontrola jakości wyrobu
  • realizowanie zleceń zgodnie z zamówieniem od klienta

WYMAGANIA:

  • dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym (pon. - pt.)
  • chęć do nauki - firma otwarta na osoby do przyuczenia!
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w obszarze produkcyjnym, magazynowym

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • wdrożenie na stanowisko pracy - opieka lidera
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • 3 zmianowy system pracy (od poniedziałku do piątku)
  • benefity: karta Multisport, ubezpieczenie, pakiet medyczny, dofinansowanie do szkoleń, kawa, herbata, bezpłatny parking
  • bezpłatny dowóz do pracy miejsca pracy: Kowale - autobus pracowniczy (stacje: Zaspa, Wrzeszcz, Główny, Chełm, Kowale)

  • Praca Gdańsk
  • Operator maszyn Gdańsk
  • Operator maszyn Pruszcz Gdański
  • Operator maszyn Nowy Dwór Gdański
  • Operator maszyn Starogard Gdański
  • Operator maszyn gdański
  • Operator maszyn budowlanych Gdańsk
  • Operator gdański
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190