Operator maszyn * Panie i Panowie * NOWE warunki * UoP lub zlecenie
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn z panelami PLC (np. kartoniarki, nalewarki, foliarki, falcerki itp.)
  • kontrola jakości, pakowanie produktu
  • regulacje, przezbrajanie maszyn
  • raportowanie

WYMAGANIA:
  • doświadczenia w obsłudze maszyn
  • chęci do nauki i rozwoju

OFERUJEMY:
  • nowe atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + dodatki) uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (6-14,14-22), dla osób chętnych możliwa praca w godzinach dodatkowych lub w weekendy
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie (student brutto=netto)
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, paczki świąteczne
  • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji z nowoczesnym parkiem maszynowym i czystą produkcją
  • możliwość rozpoczęcia pracy w niedługim terminie

Dogodna lokalizacja: Warszawa, Białołęka

Zgłoszenia prosimy przesłać poprzez formularz aplikacyjny, lub zapraszamy do kontaktu - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864