Operator maszyn – Operator wózka widłowego
  • Warka
Warka, Warka, mazowieckie, Polska
Klient portalu Praca.pl
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • ustawianie parametrów sortowania/pakowania w systemie informatycznym
  • ustawianie parametrów pracy maszyn pakujących
  • bieżąca obsługa maszyny
  • prowadzenie podstawowych prac serwisowych
  • nadzór i organizacja pracy zespołu pracującego przy maszynie

Wymagania
  • umiejętność obsługi systemów informatycznych
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • książeczka SANEPID
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość, dokładność, dyspozycyjność, rzetelność

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • udział w imprezach integracyjnych organizowanych przez firmę
  • możliwość skorzystania z tygodniowego wakacyjnego wyjazdu organizowanego przez firmę w polskich górach lub nad polskim morzem (co drugi rok)

  • Praca Warka
  • Operator maszyn Warka
  • Operator Warka
  • Warka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157