Magazynier - Operator wózka widłowego
  • Warka
Warka, Warka, mazowieckie, Polska
Klient portalu Praca.pl
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • rozładunek, przyjęcie, składowanie, kompletacja, kontrola oraz załadunek towarów
  • prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie
  • dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia
  • przestrzeganie obowiązujących procedur, instrukcji i innych wewnętrznych regulacji
  • dokładne i sumienne wykonywanie poleceń przełożonego
  • kontakt z kierowcami

Wymagania
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • książeczka SANEPID
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość, dokładność, dyspozycyjność, rzetelność

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole;
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia;
  • udział w imprezach integracyjnych organizowanych przez firmę;
  • możliwość skorzystania z tygodniowego wakacyjnego wyjazdu organizowanego przez firmę w polskich górach lub nad polskim morzem (co drugi rok).

  • Praca Warka
  • Magazynier Warka
  • Operator Warka
  • Operator maszyn Warka
  • Warka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509