Operator linii produkcyjnej -> podstawa nawet do 5000 zł NETTO
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
OTTO Work Force
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie do cyklicznych przeglądów technologicznych
  • Sporządzanie raportów produkcyjnych i zmianowych
  • Zapewnienie optymalnej pracy urządzeń linii produkcyjnej
  • Kontrola pracy maszyny myjącej i suszącej szkło
  • Kontrola pracy pieco-walcarki
  • Kontrola temperatury i wilgotności pomieszczenia do laminacji szkła

WYMAGANIA:
  • Uprawnienia UDT
  • Motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Doświadczenie w pracy przy produkcji

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie miesięczne nawet 5000 zł netto
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Premie za pracę w systemie 4-brygadowym (600 zł)
  • Premie produkcyjne (350 zł)
  • Premie BHP (80 zł)
  • Kwartalne premie absencyjne (500 zł)
  • Możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych nadgodzin
  • Dofinansowanie do posiłków (ok. 170 zł miesięcznie)
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy po minimum 3 miesiącach
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Możliwość korzystania z benefitów takich, jak karta sportowa i opieka medyczna

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator wózków widłowych Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864