Operator linii produkcyjnej
  • Kraków
operator linii produkcyjnej
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pierwszej pracy lub chcesz coś zmienić?

Masz zdolności manualne?

Posiadasz uprawnienia UDT na magazyn, ale nie posiadasz doświadczenia? Nic straconego!

Poszukujemy pracowników na stanowiska: pracownik/-ca linii produkcyjnej / pomocnik magazyniera/ magazynier z UDT

Oferujemy przyzakładowy dojazd pracowniczy!

Lokalizacja miejsca pracy: NIEPOŁOMICE

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym, również w zmianach nocnych
  • chęci do pracy i długotrwałej współpracy
  • mile widziane uprawnienia UDT na magazyn, ale nie wymagane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie dla operatora linii produkcyjnej oraz pomocnika magazyniera: 4400 zł brutto podstawa + do 200 zł brutto premii
  • wynagrodzenie dla magazyniera z UDT ok 6200 brutto z dodatkami
  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta po okresie próbnym
  • pracę na III zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 (ewentualnie II zmiany 6:00- 18:00, 18:00- 6:00 (praca według grafiku np. 2 dni pracy, 2 dni wolnego - do tego systemu 700 zł brutto dodatku)
  • możliwość dojazdu przyzakładowym autobusem z miejscowości: Skała, Kraków, Szczurowa, Rzezawa, Bochnia, Działoszyce, Skalbmierz, Kazimierza Wielka, Proszowice, Nowe Brzesko, Chobot, Wola Batorska
  • pakiet benefitów(opieka medyczna, pakiet sportowy)

Zadania

  • praca przy linii produkcyjnej- produkcja silniczków do części samochodowych
  • prace manualne
  • montaż podzespołów
  • magazyn: załadunek i rozładunek towaru, obsługa wózka widłowego, bieżąca obsługa linii produkcyjnej, dbałość o porządek na magazynie

  • Praca Kraków
  • Operator Kraków
  • Operator koparki Kraków
  • Operator maszyn Kraków
  • Operator wózków widłowych Kraków
  • Operator maszyn budowlanych Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072