Operator linii SMT
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Comarch S.A.
27. 3. 2024

Aplikuj i dołącz do naszego zespołu! Prowadzimy pełny proces tworzenia urządzeń i usług – od koncepcji przez kolejne fazy rozwoju, aż do wdrożenia. Będziesz mieć okazję do współpracy z doświadczonymi inżynierami R&D, a także ze specjalistami medycznymi z iMed24, oraz inżynierami produkcji z Comarch IoT Plant. Podejmując pracę w Comarch, otrzymasz okazję do rozwoju innowacyjnych urządzeń medycznych i usług z nimi związanych!
PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunkowe: elektronika)
- Znajomość:
> technologii montażu SMT
> angielski w stopniu B1
- Umiejętność:
> identyfikacji komponentów elektronicznych
> czytania schematów montażowych, dokumentacji produkcyjnej oraz technicznej
> lutowania ręcznego oraz znajomość komponentów elektronicznych
- Wysokie zdolności manualne
- Komunikatywność, samodzielność, ale także umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operator automatów pick&place w obsłudze i programowaniu maszyn SMT lub na stanowisku monter układów elektronicznych
TWOJE ZADANIA
- Obsługa maszyn linii SMT (drukarka, Pick&Place, piec)
- Weryfikacja dokumentacji, przygotowywanie programów produkcyjnych dla maszyn
- Dbanie o ciągłość produkcji i weryfikacja poprawności montażu
- Uzupełnianie komponentów w trakcie produkcji, wykonanie reworku
- Zbrojenie maszyn do montażu, dbanie o park maszynowy oraz wykonywanie przeglądów
DLA CIEBIE
- Ciekawa i międzynarodowa praca w globalnej i stabilnej firmie IT
- Wsparcie i szkolenia podczas okresu wdrożenia
- Praca z nowoczesnymi technologiami
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
- Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
APLIKACJA POPRZEZ FORMULARZ: https://kariera.comarch.pl/praca/operator-linii-smt/#/form/offer/1103/step/1

  • Praca Kraków
  • Operator Kraków
  • Operator maszyn Kraków
  • Operator koparki Kraków
  • Operator maszyn budowlanych Kraków
  • Operator wózków widłowych Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072