Operator linii montażowej
  • Błonie
Błonie, Błonie, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Cechuje Cię cierpliwość i dokładność? Poszukujesz stabilności?

Operator linii montażowej to praca właśnie dla Ciebie.

Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Miejsce pracy: Błonie/Pass (bezpłatny transport, szczegóły niżej)

Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą? Zaaplikuj poprzez portal, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy o szczegółach oferty !

Możesz również wysłać sms o treści MONTAŻ na nr 501-325-867

Oczekujemy

  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • chęci do nauki
  • zdolności manualnych
  • otwartości
  • dobrego wzroku

    Twoi znajomi również poszukują pracy?

    Poleć im naszą ofertę!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • pracę w systemie trzech zmian - wolne weekendy
  • wynagrodzenie miesięczne około 4400 zł brutto
  • bezpłatny transport z Sochaczewa, Płońska, Wyszogrodu, Żyrardowa, Teresina, Kampinosu, Leszna, Błonia, Pruszkowa, Brwinowa, Milanówka i Grodziska Mazowieckiego
  • opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnych cenach
  • czyste, bezpieczne oraz klimatyzowane stanowisko pracy
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • opiekę konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i okresu zatrudnienia

Zadania

  • obsługa monitorów ekranowych
  • prace manualne przy montażu
  • praca ze skanerem
  • dbałość o odpowiednią jakość produktu
  • kompletacja komponentów

  • Praca Błonie
  • Operator Błonie
  • Operator maszyn Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570