OPERATOR LINII DO OBRÓBKI CIEPLNEJ - szkolimy od podstaw
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
BULTEN POLSKA S.A.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad identyfikowaniem zleconej do obróbki cieplnej partii wyrobów
  • stosowanie dokumentacj technologicznej i jakościowej w procesie produkcyjnym
  • usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i porównania ze zleceniem produkcyjnym - nauka w trakcie szkolenia
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe i suwnice
  • gotowość do szkolenia
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym/3-zmianowym

OFERUJEMY:
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne (PPE) płatne przez pracodawcę, dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego i karty multisport, dopłata do biletów związanych z dojazdem do pracy, grupowe ubezpieczenie, posiłek w zakładowej stółówce płatny przez pracodawcę,
  • wszystkie szkolenia na koszt pracodawcy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • wynagrodzenie brutto od 6.500 PLN/miesięcznie
  • Cały okres szkolenia z opiekunem.

Bliższe informacje znajdziesz na naszym Profilu pracodawcy.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536