Pracownik do firmy ogrodniczej-ogrodnik
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ArGarden
24. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnimy pracownika fizycznego, do pracy w ogrodnictwie.
Firma ArGarden działa na rynku 7 lat. Mamy za sobą wiele ciekawych projektów, dzięki którym zdobyliśmy spore i różnorodne doświadczenie. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu, która nie boi się wyzwań, ciężkiej pracy oraz chce się rozwijać. Mile widziane doświadczenie
Zakres obowiązków :
- Koszenie i plewienie terenów zielonych
- Zakładanie trawników z siewu i z rolki
- Cięcie roślin
- Sadzenie roślin
- Wycinka drzew
- Cięcie żywopłotów
- Prace związane z kształtowaniem terenów
- Obsługa sprzętu ogrodniczego
- Instalacja systemów nawadniania
- Prace brukarskie
- W zimie odśnieżanie
Wymagania:
- Prawo jazdy kat B - WARUNEK KONIECZNY
- Punktualność
- Umiejętność organizacji miejsca pracy
- Dobra organizacja pracy
- Umiejętność pracy w zespole
- Gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych
- Dyspozycyjność
- Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
Mile widziane:
- Doświadczenie
- Podstawowa wiedza na temat ciągników rolniczych i koparek
- Znajomość obsługi sprzętu ogrodniczych
Oferujemy:
- umowę zlecenie podczas okresu próbnego, następnie umowę o pracę
- wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia, wiedzy oraz umiejętności
- odpowiednie szkolenia oraz kursy (lub możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji )
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv lub kontakt telefoniczny!
Pozdrawiamy - Zespół ArGarden

  • Praca Bielsko-Biała
  • Ogrodnik Bielsko-Biała
  • Agent firmy inwestycyjnej Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik ds. administracji Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551