Operator lasera
  • Wrocław
operator lasera
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Investa Sp. z o.o.
29. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

➡​ przygotowywanie materiału do cięcia na laserze zgodnie z planem

➡​ weryfikacja jakościowa i ilościowa wyciętych detali

➡ ​przygotowanie wyciętych detali do wysyłki

➡​ utrzymywanie stanowiska pracy w czystości, praca zgodnie z zasadami BHP

Nasze wymagania

Jeśli wiążesz swoją zawodową przyszłość z produkcją i obróbką CNC – i masz min. 3-letnie doświadczenie w pracy z wycinarką laserową Bystronic Trumpf – w Investa Wrocław mamy dla Ciebie idealną propozycję współpracy.

Pomijamy to, że otrzymasz u nas:

➡​ umowę o pracę od pierwszego dnia

➡​ atrakcyjne wynagrodzenie - znacznie powyżej rynku

➡​ wypłatę zawsze na czas

BO TO OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ ????

Masz doświadczenie?

Super! Pamiętaj, że w Inveście głównie stawiamy na osobowość i chęć rozwoju! Jeśli jednak potrafisz już obsługiwać wózki widłowe bądź pracowałeś w innej firmie produkcyjnej czy magazynowej – Twoje szanse wzrastają!

To oferujemy

Przekonaj się, dlaczego warto do nas dołączyć:

➡ po 3 dniach pracy masz -3 dni wolnego

➡ korzystasz z nowoczesnych rozwiązań i nowych maszyn CNC

➡ pracujesz w klimatyzowanej (ogrzewanej) hali, pod okiem najlepszych fachowców w branży stalowej

➡ zapewniamy Ci szkolenia (CNC, BHP) i cykliczne odnawianie uprawnień UDT i SEP

➡ w pakiecie z umową: opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dopłata do świąt i wakacji i co miesiąc 200 pkt. na zakupy na platformie My Benefit

➡ nagroda roczna w wysokości nawet do 5 Twoich miesięcznych pensji, uzależniona od wyników oddziału

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190