Operator lasera 2D/3D
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
IPB POLSKA Sp. z o.o.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa lasera 3D,
  • pisanie programów 2D i 3D,
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny,
  • bieżąca kontrola i dbałość o jakość wycinanych detali,
  • drobne prace ślusarskie,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi normami,
  • zdolności manualne (umiejętność wykonywania prac precyzyjnych),
  • załadunek i rozładunek materiałów.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w obsłudze lasera 3D lub 2D ( Prima Industrie),
  • znajomość podstaw czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno- pomiarowymi,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi: suwmiarka, średnicówka, mikrometr itp.,
  • samodzielność na stanowisku pracy,
  • odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS office,
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • praca na dwie zmiany,
  • premia miesięczna,
  • premia wakacyjna,
  • premia świąteczna,
  • nagrody roczne uznaniowe,
  • mozliwość dolączenia do PPK i prywatnego ubezpieczenia NW,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • mozliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Praca Oświęcim
  • Operator Oświęcim
  • Operator maszyn Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864