Operator ładowarki jednonaczyniowej
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa ładowarki kołowej podczas prac związanych z procesem technologicznym kompostowania,
  • mielenie odpadów wielkogabarytowych,
  • obsługa innych maszyn i urządzeń typu rozdrabniacz, sito.

WYMAGANIA:
  • uprawnienia operatora ładowarki jednonaczyniowej klasy I
  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • dokładność i rzetelność podczas wykonywania powierzonych zadań.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na pełny etat w systemie dwuzmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie i nagrody motywacyjne,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m. in. dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne),
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w przyjaznym zespole pracowników.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293