Operator koparki jednonaczyniowej
  • Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
3. 3. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, powiększamy nasz zespół wykonawczy, realizujący inwestycje na terenie Opolszczyzny i Śląska.

Obowiązki

  • obsługa maszyn budowlanych w tym koparki jednonaczyniowej
  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracą maszyn
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • umiejętność współdziałania w zespole

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi koparek KLASA III i/lub KLASA I
  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze maszyn budowlanych
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • dobra organizacja zadań, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji w branży
  • realizacja dużych kontraktów w kraju
  • możliwość budowania pozycji zawodowej, poszerzania kompetencji i doświadczenia w zespole specjalistów i ekspertów
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190