Operator Koparki
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
IBG Instalbud sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Mamy dla Ciebie pracę od zaraz jako OPERATOR KOPARKI

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na koparki kat 1 i/lub 2
  • Doświadczenie minimum 1-2 lata na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pewne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
  • pracę od poniedziałku do piątku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IBG Instalbud Sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. ”

  • Praca Rzeszów
  • Operator koparki Rzeszów
  • Operator Rzeszów
  • Operator maszyn Rzeszów
  • Operator wózków widłowych Rzeszów
  • Operator maszyn budowlanych Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080