Operator/ka przy produkcji-Dębica
  • Dębica
operator/ka przy produkcji-Dębica
Dębica, Dębica, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Chcesz pracować tylko 18 dni w miesiącu?

Jesteś osobą sumienną i posiadać doświadczenie w pracy przy produkcji?

Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie pracę! Obecnie dla Naszego Klienta-producenta farb na terenie Dębicy poszukujemy pracowników na dział produkcji.

Oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • sumienności
  • chęci do pracy
  • odpowiedzialności i zaangażowania.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu oumowę o pracę tymczasową(ZUS, urlop)
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę w systemie3 -zmianowym (5-brygadowym) - 2dni-1 zm.;2dni-2 zm.;2dni-3 zm.->4 dni wolne
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto miesięcznie
  • premia comiesięczna do 400 zł brutto
  • dodatek nocny-20% do każdej godziny.
  • możliwość rozpoczęcia pracyod zaraz,
  • wdrożenie przeprowadzone przez wykwalifikowanych współpracowników,
  • atrakcyjny pakiet benefitów, a w nim: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki,

Zadania

  • pakowanie produktów i paletyzacja
  • obsługa produkcji
  • obsługa młyna produkcyjnego

  • Praca Dębica
  • Operator Dębica
  • Pracownik produkcji Dębica
  • Operator maszyn Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293