Opiekunka dziecięca w Żłobku Maluszkowo Dębica
  • Dębica
Dębica, Dębica, Podkarpackie, Polska
Maluszkowo
17. 4. 2024

Żłobek Maluszkowo w Dębicy przy ul. Paderewskiego 2 zaprasza do rekrutacji na stanowisko:
Opiekunki w Żłobku
Zatrudnienie od 29.04.2024
Poszukujemy osoby kreatywnej, energicznej, z ciekawymi pomysłami i z zamiłowaniem do pracy z małymi dziećmi.
Zakres obowiązków:
- Opieka nad dziećmi,
- Codzienne czynności higieniczne, karmienie dzieci,
- Prowadzenie zajęć i zabaw z dziećmi,
- Przygotowanie sal do prowadzenia zajęć,
- Inne prace, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania placówki.
Wymagania:
- Ukończony kurs „Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym” w wymiarze min. 280 godzin z certyfikatem lub ukończone policealne studium dla opiekunek lub uprawnienia pielęgniarki, położnej - warunek konieczny zgodnie wymaganiami ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz. U. Nr 45, poz. 235).
- Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi
Oferujemy:
- Zatrudnienie na pełen etat
- Wsparcie merytoryczne,
- Przyjazną i serdeczną atmosferę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
tel. 515 055 955
Prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

  • Praca Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782