Operator/ka pobierania próbek na produkcji
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Dekra Praca Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie próbek produktu z różnych etapów produkcji
  • Odpowiednie pakowanie i opisywanie próbek
  • Ewidencjonowanie próbek w plikach MS Excel
  • Współpraca z działem produkcji i jakości
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy zgodnie ze standardami 5S

Wymagania pracodawcy

  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność funkcjonowania w zespole

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie: od 5313 zł brutto/m-c (po 6 miesiącach podwyżka!)
  • Do tego dodatek za pracę zmianową w wysokości 8% oraz dodatek za pracę w godzinach nocnych liczony od stawki zaszeregowania (nie od minimalnej krajowej)
  • Zatrudnienie w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę zmianową, również w niektóre weekendy
  • Dofinansowanie do obiadów w wysokości 14 zł za dzień pracy
  • Kawę, herbatę i codziennie świeże owoce
  • Zestaw wysokiej jakości ubrań roboczych
  • Szkolenia wdrożeniowe i doskonalące pod opieką tzw. trenera, który wspiera w początkowym okresie zatrudnienia
  • Siłownie na terenie firmy, z której można korzystać przed pracą i po pracy
  • Imprezy integracyjne, pikniki rodzinne
  • Paczki świąteczne, bonusy
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport oraz prywatnej opieki medycznej

  • Praca Niepołomice
  • Operator Niepołomice
  • Pracownik produkcji Niepołomice
  • Operator maszyn Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055