Operator/ka linii produkcyjnej
  • Banino
pomorskie, Banino, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zapraszamy do naszej lodowej krainy!

Przestań szukać! Wskocz z nami na pokład, wykorzystaj swoje doświadczenie i jednocześnie osłódź sobie pracę pysznymi lodami i smakołykami, których twórcą od dzisiaj będziesz właśnie Ty!

Praca w fabryce lodóww Baninie, koło Gdańska.

Oczekujemy

  • podstawowej obsługi komputera,
  • minimum 2-letniego doświadczenia związanego z obsługą maszyn,
  • chęci do rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętności kierowania małym zespołem pracowników,
  • dyspozycyjności do pracy 3- zmianowej w systemie 4- brygadowym,
  • badań do celów sanitarno-epidemiologicznych lub możliwości wyrobienia.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • zarobki do 7100 zł brutto
  • bezpłatny transport (autobus z Gdańska, Kościerzyny, Kartuz, Żukowa, Somonina, Mirachowa, Linii, Sierakowic),
  • dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego,
  • parking dla pracowników (auto i rower),
  • sklepik zakładowy: do 70% taniej na produkty m.in. Magnum, Carte Dor, Hellmans, Amino, Dove, Cif, Knorr itd.
  • prywatna opiekę medyczna, karta sportowa i grupowe ubezpieczenie na życie,
  • nieograniczony dostęp do lodów w godzinach pracy,
  • dodatkowy płatny urlop wypoczynkowy,
  • paczki świąteczne.

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym,
  • utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów,
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyny oraz porządek w miejscu pracy,
  • koordynowanie i nadzorowanie prac zespołu,
  • przezbrajanie oraz regulacja maszyn i urządzeń.

  • Praca pomorskie
  • Operator Drawsko Pomorskie
  • Operator kujawsko-pomorskie
  • Operator pomorskie
  • Operator Mikołajki Pomorskie
  • Operator Jabłonowo Pomorskie
  • Operator Kowalewo Pomorskie
  • Operator maszyn Mikołajki Pomorskie
  • Operator maszyn pomorskie
  • Operator maszyn kujawsko-pomorskie
  • Operator maszyn Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864