Operator frezarki
  • Kielce
operator frezarki
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Stabilna firma produkcyjna w Kielcach poszukuje pracownika do obsługi frezarki. Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Aplikuj! Jeśli jesteś tuż po szkoleniu również spróbuj swoich szans - możesz okazać się idealnym Kandydatem!

Oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości sterowania Heidenhain (znajomość korzystania z cykli)
  • znajomości rysunku technicznego w stopniu bardzo dobrym;
  • umiejętności korzystania z narzędzi pomiarowych;

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową zmożliwością późniejszego zatrudnieniaw firmie
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia4600-6000 zł brutto
  • dodatkowebenefity(karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne itp.)
  • pracę w Kielcach w systemie dwuzmianowymod poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • podczas obsługi dwóch maszyn dodatek 25%.

Zadania

  • przygotowanie narzędzi, mocowań itp. wg. ustalonego
    programu/technologii
  • dobór odpowiednich narzędzi dla nowych wdrożeń
  • pomiary detali podczas produkcji
  • dbanie o sprawność oraz stan techniczny maszyn, narzędzi i
    przyrządów pomiarowych

  • Praca Kielce
  • Operator Kielce
  • Operator koparki Kielce
  • Operator maszyn Kielce
  • Operator maszyn budowlanych Kielce
  • Operator wózków widłowych Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479