Operator CNC
  • Kielce
operator CNC
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Jesteś doświadczonym operatorem maszyn CNC? A może jesteś świeżo po kursie i pragniesz zdobyć doświadczenie w zawodzie? Poszukujesz pracy w stabilnej firmie w Kielcach? Aplikuj! Mamy ofertę dla Ciebie!

Oczekujemy

  • Znajomości systemu sterownia Fanuc i/lub Sinumeric,
  • Wykształcenia technicznego,
  • Znajomości rysunku technicznego,
  • Doświadczenia w pracy na maszynach CNC,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową zmożliwością późniejszego zatrudnieniaw firmie
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia4600-7000 zł brutto/miesiąc
  • dodatkowebenefity(karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne itp.)
  • pracę w Kielcach w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zadania

  • Obsługa centrów obróbczych i maszyn CNC,
  • Przygotowanie i montaż narzędzi,
  • Ustawienie detalu na maszynie,
  • Kontrola jakości w procesie wytwarzania produktu.

  • Praca Kielce
  • Operator Kielce
  • Operator maszyn Kielce
  • Operator koparki Kielce
  • Operator maszyn budowlanych Kielce
  • Operator wózków widłowych Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322