Operator CNC
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Opis stanowiska:

Obsługa numerycznych maszyn CNC
Przygotowanie I montaż narzędzi
Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu
Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz karta technologiczną

Oferujemy:

umowa atrakcyjne wynagrodzenie 29 - 35 zł/h brutto,
umowę o pracę na pełen etat,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

Wymagania:

Znajomość rysunku technicznego
Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
Znajomość podstaw metrologii (suwmiarka, mikrometr,średnicówka)
Umiejętność obsługi komputera na poziomie podstawowym
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Znajomość systemów Sinumerik, Heidenhain

  • Praca Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509