Operator CNC
  • Radom
Radom, Radom, Masovian Voivodeship, Polska
APLISENS S.A.
12. 6. 2024

Miejsce pracy: Radom

Twój zakres obowiązków

  • praca na nowoczesnych maszynach CNC
  • kontrola stanowiskowa części
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Nasze wymagania

  • doświadczenie na produkcji
  • chęć dalszego rozwoju w tym kierunku lub nauki w nowym zawodzie
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatna opieka zdrowotna opłacana przez pracodawcę
  • ubezpieczenia grupowe
  • szkolenie stanowiskowe na nowoczesnych maszynach cnc
  • karta MultiSport
  • otrzymasz możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie: podstawa-co miesięczny system premiowy oraz duży dodatek do pracy w systemie 3-zmianowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Firma APLISENS S.A., Oddział w Radomiu wiodący producent Aparatury Kontrolno-Pomiarowej zatrudni na stanowisko : Operator CNC.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że zapoznałem/łam się z informacjami podstawowymi oraz szczegółowymi dotyczącymi przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w APLISENS S.A. z siedzibą w Warszawie pobranymi ze strony internetowej oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez APLISENS S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, złożonych w procesie rekrutacji na stanowisko Operator CNC oraz na potrzeby uwzględniania mnie w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne”

  • Praca Radom
  • Operator Radomin
  • Operator Radom
  • Operator koparki Radom
  • Operator maszyn Radom
  • Operator maszyn Radomin
  • Operator wózków widłowych Radom
  • Operator maszyn budowlanych Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851