Operator CNC do przyuczenia (frezer/tokarz)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
EWL S.A.
1. 5. 2024

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.
Dla Naszego klienta, posiadającego zaawansowany park maszynowy poszukujemy:
Operatora CNC
Zapraszamy do aplikowania osoby, które ukończyły szkołę o profilu technicznym chcące rozwijać się w obszarze CNC. Pracodawca oferuje pełne przeszkolenie :)
Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza. Czekamy na Ciebie
Oferujemy:
- Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę
- Wynagrodzenie zależne od umiejętności + premia miesięczna
- Pełne przeszkolenie i wdrożenie do pracy w oparciu o plan szkoleniowy
- Dofinasowanie do karty Multisport i premie świąteczne
Zakres obowiązków:
- Obsługa tokarek/frezarek CNC ze sterowaniem Fanuc/ Heidenhain
- Obsługa narzędzi pomiarowych
- Seryjna produkcja detali w oparciu o rysunek techniczny
- Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku ( 6:00-14:00; 14:00 - 22:00)
Wymagania :
- Chęć do rozwoju i nauki w obszarze obsługi maszyn CNC
- Mile widziane ukończenie szkoły o profilu technicznym
- Podstawowa znajomość rysunku technicznego
- Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
- Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

  • Praca Łódź
  • Frezer Łódź
  • Tokarz Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523