Operator CNC
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu jako operator numerycznych maszyn CNC! Praca dla osób, które cenią sobie precyzję i technologiczne wyzwania!

  • Twoje zadania będą obejmować obsługę maszyn,
  • przygotowanie oraz montaż narzędzi, a także kontrolę jakości wytwarzanych produktów.
  • Będziesz również odpowiedzialny za precyzyjne wykonanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym i kartą technologiczną.

Wymagania

Jeśli masz :

  • doświadczenie w czytaniu rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych oraz znajomość podstaw metrologii (suwmiarka, mikrometr, średnicówka), to jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą!

Istona jest także:

  • znajomość systemów Sinumerik i Heidenhain
  • umiejętność bsługi komputera na poziomie podstawowym
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Przygotuj się na atrakcyjną stawkę na start oraz umowę o pracę na pełen etat.
  • Dołączając do nas, dołączasz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, gdzie czekają na Ciebie stabilne warunki pracy i możliwości rozwoju.
  • Zdobędziesz doskonałą okazję, by rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku produkcyjnym.

  • Praca Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246