Operator CNC
  • Krosno
Krosno, Krosno, Podkarpackie, Polska
Spółdzielnia SIP ZPCh
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Programowanie i obsługa maszyn CNC do obróbki metali ( zaginarki do blach, krawędziarki, giętarki do rur i profili)
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kartą technologiczną
  • Kontrola jakości produkowanych detali

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Znajomość posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Dokładność, sumienność, umiejętności manualne
  • Preferowane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę stacjonarną na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy
  • Udział w procesie produkcji konstrukcji stalowych i elementów

    Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Praca Krosno
  • Operator Krosno Odrzańskie
  • Operator Krosno
  • Operator maszyn Krosno
  • Operator maszyn Krosno Odrzańskie
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851