Operator produkcji
  • Krosno
Krosno, Krosno, podkarpackie, Polska
SPLAST Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Grupa SPLAST to wiodący przetwórca tworzyw sztucznych w Polsce oraz kluczowy dostawca dla branży motoryzacyjnej oraz elektronicznej. W związku z dynamicznym rozwojem Grupy, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Obowiązki

  • sprawdzanie ogólnego stanu technicznego maszyny,
  • prowadzenie produkcji zgodnie z ustalonym procesem technologicznym oraz wskazaniami technologa lub dozoru technicznego,
  • wzrokowa kontrola zgodności produkowanych wyrobów z kartą cyklu kontroli produkcji, kartą kontroli wadliwości wyrobu oraz rejestrem kontroli produkcji,
  • pakowanie i paletowanie wyprodukowanych detali
  • ścisła współpraca z pracownikami działów produkcyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych w Firmie o silnej pozycji na rynku, działającej od wielu lat w branży tworzyw sztucznych.

  • Praca Krosno
  • Pracownik produkcji Krosno Odrzańskie
  • Pracownik produkcji Krosno
  • Operator Krosno Odrzańskie
  • Operator Krosno
  • Operator maszyn Krosno
  • Operator maszyn Krosno Odrzańskie
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509