Operator CNC
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HACO FAT SP. Z O.O.
20. 7. 2024

Obowiązki

  • Obsługa maszyn CNC,
  • przygotowanie detali pod obróbkę,
  • korekta programu do zastosowanego narzędzia lub ewentualnych zmian konstrukcyjnych,
  • weryfikacja zgodności gotowych elementów z dokumentacją techniczną

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn CNC,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • komunikatywność, skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane zadania.
  • doświadczenie pracy na frezarkach bramowych Waldrich - mile widziane
  • znajomość programowania obrabiarek CNC: SINUMERIC, FANUC, HEIDENHAIN - mile widziane

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • dofinansowanie zajęć sportowych – karta MultiSport,
  • prywatna opieka medyczna – Luxmed,
  • grupowe ubezpieczenie na życie – PZU,
  • parking dla pracowników,
  • dofinansowanie wypoczynku.

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584