Operator CNC
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Rawlplug S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Dbamy o Ciebie, dlatego u nas:

  • Masz umowę o pracę.
  • Masz pewność zatrudnienia.
  • Masz komfort pracy.
  • Masz opiekę medyczną.
  • Bawisz się na imprezach integracyjnych.
  • Jesteś doceniany.
  • Dostajesz premie za wyniki.
  • Masz dofinansowany urlop.
  • Otrzymujesz upominki świąteczne.
  • Jesteś nagradzany za dobre pomysły.
  • Masz do dyspozycji przestronną jadalnię.
  • Przebierasz się w wygodnej szatni.

Oferujemy

JAKA JEST NASZA OFERTA?

Jest to niepowtarzalna okazja do nabrania doświadczenia w pracy z wieloma maszynami, a także na współpracę z najlepszymi ekspertami w swoim fachu. Z chęcią Cię poznamy i pokażemy Ci, co możesz u nas i z nami robić!

Zapewniamy m.in. umowę o pracę na pełen etat, a także dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport oraz ubezpieczenie grupowe.

Obowiązki

Posiadasz doświadczenie jako operator maszyn CNC (elektrodrążarek wgłębnych)? Doskonale!

Dołącz do Wydziału Narzędziowni Rawlplug w dogodnej lokalizacji przy ul. Kwidzyńskiej we Wrocławiu.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • Ustawianie i obsługa elektrodrążarek wgłębnych;
  • Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń;
  • Nadzór jakościowy nad wykonanymi detalami – stanowisko obejmuje pracę z dużymi dokładnościami.

Wymagania

JAKIE SĄ NASZE WYMAGANIA?

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC.
  • Sumienność, odpowiedzialność i dokładność.
  • Chęć do pracy w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 13:30-21:30).
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Mile widziana jest również umiejętność obsługi elektrodrążarek wgłębnych z firmy GF Machining Solutions.

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567