Operations Director - rekrutacja online
  • Legnica
Legnica, Legnica, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów i Kandydatek na stanowisko Operations Director

Operations DirectorMiejsce pracy: Legnica

Zadania:

  • Pełna odpowiedzialność za obszar produkcyjno - operacyjny,
  • Wykonanie planów finansowych, w tym zarządzanie P&L, budżetowanie roczne i prognozowanie,
  • Terminową realizację planów produkcyjnych z wykorzystaniem zasobów ludzkich, maszynowych i materiałowych,
  • Budowanie budżetów produkcyjnych oraz bieżąca kontrola poziomów jego wykorzystania,
  • Współpraca z kierownikami działów i partnerami biznesowymi w celu zapewnienia spójności operacyjnej,
  • Optymalizacja procesów i podniesienie efektywności kosztowej,
  • Analiza nowych projektów strategicznych, kalkulacja usług związanych z projektem
  • Określenie wskaźników KPI i nadzorowanie poziomu ich realizacji,
  • Współpraca z zagraniczną centralą firmy oraz działami „grupowymi”.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na zarządczym w firmie produkcyjnej z międzynarodowym kapitałem – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Zdolność do opracowywania innowacyjnych rozwiązań w celu zwiększenia wydajności organizacji
  • Znajomość jęz. Angielskiego w stopniu biegłym,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie oraz orientacja na wynik,
  • Zdolność do budowania odpowiedzialności wśród pracowników i dawania przykładu,
  • Silne umiejętności budowania zespołu, podejmowania decyzji i zarządzania ludźmi.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet dodatkowych benefitów
  • Rozwój zawodowy + pakiet szkoleń,
  • Realny wpływ na rozwój organizacji.

  • Praca Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289