Frezer narzędziowy
  • Legnica
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Miejsce pracy: Legnica, bezpośrednie zatrudnienie od zaraz!

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu oumowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie +premie
  • Praca w znanej, prestiżowej firmie
  • Dogodna lokalizacja miejsca pracy
  • Praca na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pakiet benefitów (dofinansowana opieka medyczna, karta MultiSport, pracowniczy program emerytalny, ubezpieczeniegrupowe, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów)
Wymagania:
  • Wykształcenie o profilu mechanicznym i/lub w kierunku narzędziowym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesu obróbki ubytkowej
  • Znajomość oprogramowaniaCAM
  • Znajomość i umiejętność obsługi programu "hyperMILL"
  • Umiejętność obsługi maszyn: szlifierki, tokarki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowy
Zadania:
  • Obsługa frezarek CNC i manualnych (mile widziana znajomość sterowania Heidenhain)
  • Regeneracja i produkcja części zamiennych do narzędzi tłocznych
  • Wytwarzanie nowych części zamiennych zgodnych ze specyfikacją rysunkową
  • Obsługa programu "hyperMILL"

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania lub kontaktu tel. 668-869-469.

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Legnica
  • Frezer Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064