Office Manager w gabinecie stomatologicznym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ZoomDent
15. 5. 2024

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny ZoomDent w Warszawie poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu, na stanowisko Office Manager w recepcji.
Praca na pół etatu, elastyczny grafik.
Umowa zlecenie 27,00 zł/netto za godzinę
Zakres obowiązków:
Obsługa pacjentów zgodna ze standardami kliniki (telefoniczna i bezpośrednia)
Zadania managerskie
Udzielanie informacji o oferowanych usługach stomatologicznych
Rejestracja wizyt pacjentów
Zarządzanie dokumentacją medyczną
Przyjmowanie płatności, obsługa kasy fiskalnej
Prowadzenie rozliczeń finansowych (raportów dobowych, obsługa obiegu faktur)
Prace administracyjno-biurowe
Dbanie o wizerunek kliniki
Prowadzenie social mediów
Kontakt z firmami zewnętrznymi
Wymagania:
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
Dobra organizacja pracy
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Umiejętność obsługi urządzeń biurowych i aplikacji
Wysoka kultura osobista

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509