Office Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Obowiązki

  • Obsługa administracyjna biura
  • Zarządzanie przestrzenią biurową
  • Zarządzanie dostawami i zaopatrzeniem
  • Wystawianie faktur i monitorowanie należności
  • Koordynacja obsługi technicznej, monitorowanie stanu technicznego sprzętu biurowego
  • Kontrola budżetu biurowego
  • Organizacja procesu rekrutacji w zakresie administracyjnym
  • Przygotowanie miejsc pracy dla nowych pracowników
  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem spółki

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość, umiejętność ustalania priorytetów
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Proaktywność, zaangażowanie, dbałość o szczegóły
  • Dojrzałość i asertywność
  • Dynamika w działaniu, nastawienie na dokonywanie zmian i usprawnień
  • Doświadczenie na tożsamym stanowisku (mile widziane)
  • Doświadczenie w organizacji i koordynacji eventów firmowych (mile widziane)
  • Doświadczenie w procesie windykacji (mile widziane)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji
  • Samodzielność, autonomię w działaniu
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190