Office Coordinator
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Planowanie i organizacja działań serwisowych oraz weryfikacja ich prawidłowego wykonania.
  • Zarządzanie przestrzenią biurową i jej optymalizacja.
  • Bezpośrednie zarządzanie i kontrola usług (media, ochrona, dostęp, ochrona przeciwpożarowa, konserwacja, sprzątanie, generatory, oświetlenie, windy, HVAC, systemy sanitarne).
  • Nadzór nad realizacją KPI i wdrażanie usprawnień poprawiających jakość usług oferowanych Klientowi.
  • Tworzenie raportów, analiz oraz monitoring wydatków.
  • Kontrola stanów magazynowych i przygotowywanie zamówień.
  • Zakupy biurowe zgodnie z wytycznymi Klienta.
  • Monitorowanie zakresu wykorzystania powierzchni biurowych (kontrole fizyczne).
  • Zarządzanie środkami trwałymi i sprzętem (reorganizacja, wybór, zakup, itp.).
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie kontroli inwentaryzacyjnych.
  • Organizacja i koordynacja prac podległego zespołu.
  • Rejestracja bieżąca wykonywanych prac w systemie.
  • Reagowanie na bieżące potrzeby biura (np. wsparcie eventów).
  • Przeprowadzanie regularnych inspekcji obiektu i tworzenie dokumentacji (z uwzględnieniem aspektów BHP).
  • Współpraca z działem ochrony.

Wymagania:

  • Język angielski: poziom zaawansowany.
  • Umiejętność planowania oraz organizacji pracy zespołu.
  • Znajomość Excel i PowerPoint w stopniu umożliwiającym wykonywanie codziennych zadań.
  • Znajomość zagadnień BHP.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080