Ochroniarz
  • Kielce
Ochroniarz
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
M2C Facility Solution Polska Sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie niezawodnego funkcjonowania ochrony na terenie sklepu,
  • ochrona osób i mienia,
  • bieżąca kontrola osób przebywających na sklepie,
  • praca w systemie 8h, 5 dni w tygodniu (40h na tydzień).

WYMAGANIA:
  • wysoka kultura osobista,
  • sprawność fizyczna,
  • odpowiedzialność oraz spostrzegawczość,
  • mile widziane doświadczenie w ochronie,
  • dodatkowym atutem będzie wpis na listę KPOF,
  • chęć szkoleń i rozwoju (wspieramy w uzyskaniu wpisu na listę KPO).

OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • narzędzia potrzebne do pracy, w tym pełne umundurowanie,
  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas,
  • atrakcyjną stawkę 30 zł / h/brutto.

  • Praca Kielce
  • Ochroniarz Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055