OBSŁUGA STOISKA WĘDLINY/SERY, TYGODNIÓWKI!
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
monikabrnds
9. 4. 2024

Poszukujemy do pracy na stanowisko TRADYCJA - obsługa lady wędliny+sery na wagę. Praca polega na krojeniu, ważeniu i wydawaniu klientowi wędlin oraz serów na wagę, dbanie o czystość i odpowiednią ekspozycję towarów.
Możliwość przeszkolenia stanowiskowego i pracy od zaraz.
W zamian zapewniamy: stawkę godzinową 27,70zł brutto/godzinę umowę zlecenie terminowe wypłaty świadczeń możliwość wypłat tygodniowych lub miesięcznych
Zakres obowiązków: obsługa Klienta przy ladzie mięso -wędliny systematyczna kontrola właściwego ułożenia asortymentu w ladzie odpowiedzialność za zapewnienie świeżości towaru oraz zachowanie wszelkich norm jakościowych
Wymagania: książeczka sanitarno-epidemiologiczna -WYMÓG KONIECZNY! chęć do pracy w systemie zmianowym łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientem zaangażowanie w powierzone obowiązki
Oferujemy: pracę pełną wyzwań oraz stały kontakt z Koordynatorem - umowę zlecenie - szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy - stawkę godzinową 27,70 zł/h wynagrodzenie wypłacane w formie wypłaty tygodniowej lub miesięcznej do 15-tego dnia miesiąca profesjonalne wdrożenie i wsparcie
Jeżeli zainteresowała cię nasza oferta zadzwoń pod numer 795 005 974 lub wyślij SMS. Ustalimy szczegóły zatrudnienia oraz odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie pracy!
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji wraz z CV oraz poniższą klauzulą RODO: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z.o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231).

  • Praca Gliwice
  • Obsługa hotelowa Gliwice
  • Obsługa gastronomii Gliwice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228