Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej
  • Gawłuszowice
Gawłuszowice, Gawłuszowice, Podkarpackie, Polska
Niepubliczne Przedszkole SZCZĘŚLIWE DZIECKO
4. 4. 2024

Niepubliczne Przedszkole "SZCZĘŚLIWE DZIECKO" w Kliszowie poszukuje do swojego zespołu nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Jeśli jesteś kreatywnym, zaangażowanym nauczycielem z pasją do pracy z najmłodszymi, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko :)
OBOWIĄZKI
Współpraca z nauczycielami i specjalistami w celu zapewnienia najlepszego wsparcia dzieciom
Prowadzenie zajęć edukacyjnych zgodnych z podstawą programową
Organizacja i prowadzenie ciekawych i rozwijających zajęć
WYMAGANIA
Wykształcenie wyższe pedagogiczne - Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna (może być w trakcie czwartego lub piątego roku)
Doświadczenie w pracy z dziećmi
Umiejętność tworzenia ciekawych i atrakcyjnych zajęć
OFERUJEMY
Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
Pracę w nowoczesnym i ciągle rozwijającym się zespole;
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

  • Praca Gawłuszowice
  • Nauczyciel Gawłuszowice
  • Gawłuszowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179