Nauczyciel KKZ INF.03
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kielcach
15. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kielcach poszukuje nauczyciela, do kwalifikacji zawodowej INF.03 / Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych. (INF.03, wcześniej EE.09/E.14). - zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (sobota,niedziela); - liczba godzin do ustalenia; - praca z osobami pełnoletnimi; - kurs prowadzony od podstaw;
Proszę o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularze lento, do treści dodać poniższą informacje:
Imię Nazwisko - nauczyciel KKZ INF.03 oraz w treści maila podać deklaracje godzin jaką można poświęcić na kurs.
Wymagania - kurs pedagogiczny lub przygotowanie pedagogiczne; - wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów ostatniego roku; - kwalifikacje w zawodzie INF.03; - doświadczenie w pracy nauczyciela; - umiejętność przekazywania wiedzy;

  • Praca Kielce
  • Nauczyciel Kielce
  • Nauczyciel akademicki Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584