Nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Fundacja Mini College
24. 5. 2024

Niepubliczne Naukowe Przedszkola Integracyjne Mini College w Kielcach poszukują osób na stanowisko nauczyciela współorganizujący kształcenie specjalne.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe : edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz pedagogika specjalna
- umiejętność współorganizacji kształcenia dziecka ze specjalnymi potrzebami
- umiejętność pracy w zespole
- skrupulatność i dbałość o szczegóły, terminowość, dyspozycyjność, sumienność
- doświadczenie w pracy z dziećmi i dodatkowe kwalifikacje mile widziane.
Obowiązki:
-współpraca z kadrą placówki oraz z rodzicami wychowanków,
- prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.
Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, empatycznej, posiadającej umiejętność współpracy w zespole.
Doświadczenie w pracy z dziećmi i dodatkowe kwalifikacje mile widziane.
Zapewniamy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Dokumenty aplikacyjne prosimy składać na adres mailowy; @

  • Praca Kielce
  • Pedagog specjalny Kielce
  • Nauczyciel Kielce
  • Nauczyciel akademicki Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509