Specjalista ds. kadr i płac
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
Ideal biuro Rachunkowe
23. 4. 2024

Firma produkcyjna w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac Miejsce pracy: okolice Mielca
Zakres obowiązków:
- Obsługa kadrowa, sporządzanie list płac, deklaracji PIT4, PIT11, ZUS,
- prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy
- rozliczanie czasu pracy
- kontrola wniosków urlopowych, zwolnień lekarskich
- naliczanie wynagrodzeń, listy płac, umowy zlecenia, świadczenia
- prowadzenie rekrutacji
- organizowanie szkoleń i działań rozwojowych
- Wsparcie i współpraca z innymi działami w zakresie zagadnień związanych z księgowością
- kontrola nad przestrzeganiem Kodeksu Pracy, przepisów BHP
- ścisła współpraca z ZUS, US, Urząd Pracy
Oczekiwania:
- Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość Kodeksu Pracy, ustawy PIT w zakresie wynagrodzeń, przepisów ZUS
- Rozwinięte zdolności analityczne
- Dobra znajomość obsługi programów MS Office
- Umiejętność samodzielnej pracy, systematyczność,
- Dokładność, terminowość, dobra organizacja pracy
- Stałe doskonalenie umiejętności zawodowych
- mile widziana znajomość księgowości
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Udział w ciekawych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe
- Samodzielne stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
- Współpracę w przyjaznej atmosferze, opartą o zasady partnerstwa i wzajemne zaufanie
- Niezbędne narzędzia do pracy

  • Praca Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228