MS Dynamics 365BC/NAV Developer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
28. 4. 2024

Nasz klient to renomowana firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Dzięki skupieniu na indywidualnych potrzebach klientów, firma oferuje szeroki wachlarz usług, w tym dedykowane systemy ERP, aplikacje mobilne, integrację systemów oraz tworzenie złożonych aplikacji rozproszonych. Z siedzibą w Krakowie, nasz klient prężnie działa głównie na niemieckim rynku, współpracując z czołowymi przedsiębiorstwami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu D365BC/NAV minimum 2 lata.
  • Komunikatywny język polski i angielski

Oferujemy:

  • Praca hybrydowa - 3 dni w biurze w Krakowie
  • Ciągły rozwój zawodowy
  • Dostęp online do międzynarodowej księgarni informatycznej
  • Możliwość nauki i doskonalenia języków obcych
  • Pakiety benefit
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dowolną formę współpracy (umowę o pracę lub B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Płatny urlop na B2B

Obowiązki:

  • Projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań D365BC/NAV przy wykorzystaniu metodologii Agile w obszarach serwisu, planowania zasobami i magazynu
  • Tworzenie integracji z systemami zewnętrznymi (OData / SOAP / RestAPI)
  • Rozwój i utrzymanie aplikacji D365BC/NAV
  • Programowanie w językach C/AL i AL.
  • Migracja z wersji 14 na BC 22.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293