Consultant MS Dynamics 365 F&O
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Neontri
1. 5. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Dynamics

O projekcie

Aktualnie do naszego klienta z branży technologiczno-e-commercowej poszukujemy Konsultanta ds. wdrożeń ERP (D365). Osoba na tym stanowisku będzie uczestniczyć w projektach wdrażania D365 oraz implementowaniu nowych funkcjonalności modułów F&O.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołem programistów w zakresie konfiguracji i implementacji zmian w systemie Microsoft Dynamics 365 F&O
  • Udział w migracji oraz integracji systemu MS Dynamics 365 z zewnętrznymi serwisami
  • Praca przy wdrażaniu nowych funkcjonalności modułów F&O
  • Udział w analizie rozwiązań pod kątem optymalizacji funkcjonowania systemu
  • Codzienny udział w zbieraniu wymagań biznesowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we wdrażaniu modułów F&O w systemie Microsoft Dynamics 365
  • Doświadczenie przy procesach migracji oraz integracji systemów ERP
  • Bardzo dobra wiedza z obszaru księgowości oraz rachunkowości
  • Bogata wiedza na temat działania systemu ERP i zachodzących w nim procesów
  • Hybryda (gotowość do pracy 1 dzień w tygodniu w biurze / Kraków)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

To oferujemy

  • Możliwość współpracy opartej o formę B2B (+ płatne urlopy)
  • Prywatna opiekę medyczną i kartę multisport
  • Budżet szkoleniowy m.in na certyfikacje technologiczne
  • Dostęp do platformy szkoleniowej, system szkoleń wewnętrznych
  • Mindgram - mindfullness, wsparcie psychologiczne na platformie
  • Zajęcia sportowe w okolicach biura z boksu, jogu, trener personalny - dla osób, które korzystają z biur
  • Imprezy integracyjne
  • Najczęściej jednoetapową rozmowę techniczną, Twoja przygoda rekrutacyjna rozpocznie się krótką rozmową telefoniczną z naszym działem HR (Dorotą, Asią, Adą lub Olą)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji

  • Krótka rozmowa telefoniczna z naszym działem HR
  • Jednoetapowa rozmowa techniczna

Neontri

Cześć!

Z tej strony Neontri - jesteśmy firmą liczącą ponad 120 osób, która specjalizuje się w 2 obszarach:

1. Tworzymy systemy, które zlecają nam nasi Klienci (najczęściej tworzymy coś od zera, albo dodajemy w pełni nowe funkcjonalności) głównie z obszaru: finansowego, bankowego, fin-tech, e-commerce - choć nie tylko :)

2. Wspieramy naszych Klientów w rekrutacji Specjalistów, a naszym Kandydatom staramy się dobrać jak najlepiej dopasowane oferty (tzw. bodyleasing)

Co może nas wyróżniać spośród innych firm i dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?

1. Jesteśmy ludźmi, którzy cenią sobie szczerość, otwartość i BARDZO DOBRĄ atmosferę pracy. Nie praktykujemy korporacyjnego stylu pracy! Stawiamy na dobre relacje, które pogłębiamy podczas spotkań integracyjnych, czy wspólnych wypadów na piwo. Tak, nasz zespół pracujący u Klientów również jest obecny przy wspólnych spotkaniach. Nie jesteśmy dla siebie obcy. Dla nas wszyscy pracownicy są sobie równi.

2. Słuchamy Twoich potrzeb. Jest to bardzo ważne, abyś czuł/czuła się u nas dobrze. Jeśli nadchodzi czas chęci zmiany projektu - nie ma problemu. Znajdziemy Ci nowy w ramach naszych wewnętrznych rozwiązań lub Klientów.

Czy to oznacza, że będziesz pracować przy wielu projektach i nastąpi konieczność częstych zmian? NIE

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692