Monter zbiorników paliwa
  • Jasin
wielkopolskie, Jasin, Wielkopolskie, Polska
TI Poland FTDS
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do głównych zadań należy wykonywanie prac montażowych zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • dobry wzrok,
  • umiejętność czytania instrukcji stanowiskowych,
  • samodzielność i dyspozycyjność,
  • dokładność,
  • możliwość pracy w systemie 3-zmianowym

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na pełny etat z firmą TI Poland Sp. zo.o.,
  • brak warunków szkodliwych na stanowisku pracy,
  • dodatki do wynagrodzenia i atrakcyjne bonusy za dyspozycyjność,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • kartę Benefit Multisport,
  • bonusy świąteczne,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę i dobrze zgrany zespół.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV adres: tipoznan@tifs.com.

Więcej informacji na temat rekrutacji pod numerem telefonu: 61 628 60 25

  • Praca wielkopolskie
  • Monter wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532