Monter pojazdów samochodowych
  • Sady
monter pojazdów samochodowych
wielkopolskie, Sady, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 4. 2024

Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji i chcesz wykorzystać swoje umiejętności w firmie z potencjałem?

Świetnie się składa!

Mamy ofertę pracy w Sadach-> stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju, pełne wdrożenie od pierwszego dnia pracy.

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności pracy w grupie
  • chęci podjęcia pracy na dłuższy okres
  • prawo jazdy kat. C (mile widziane)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie 5700 zł/brutto
  • premie
  • pracę w systemie 1- zmianowym
  • szeroki zakres benefitów pozapłacowych: karta sportowa, ubezpieczenie na życie

Zadania

  • montaż pojazdów samochodowych
  • obsługa elektronarzędzi

  • Praca wielkopolskie
  • Monter wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532