Monter zabudów samochodowych - praca na hali
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Poznań
Pracodawca
Dodano
26.03.2024
Numer referencyjny
8632_6840

Firma działająca na terenie województwie wielkopolskiego zatrudni pracownika na stanowisko:

Montera zabudów samochodowych

Miejsce pracy: Janikowo k/Poznania

Stawka: 3500-4500 netto/msc

Zadania:

  • Montaż zabudów samochodowych na podstawie dostarczonego projektu i wymagań klienta,
  • Kompletowanie elementów zabudowy niezbędnych do realizacji projektu,
  • Składanie elementów zabudowy z dbałością o szczegóły,
  • Obsługa narzędzi i elektronarzędzi,
  • Proponowanie nowych rozwiązań,
  • Kontrola jakości.

Wymagania:

  • "Zmysł techniczny", umiejętności manualne,
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność korzystania z elektronarzędzi.

Gwarantujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o prace, stacjonarnie,
  • Pracę w pomieszczeniu / na montowni (praca w cieple, niebrudząca),
  • Jedna zmiana, godziny 8-16,
  • Ubezpieczenie grupowe i opieka medyczna.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentu CV drogą elektroniczną lub tel. 537 504 404 - Karolina. Nie odbieram? Napisz sms "zabudowy" - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Poznań
  • Pracownik na wysokościach Poznań
  • Monter Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714